Národní týden manželství (5.2.2017)

Milí přátelé, i letos jsme se připojili k projektu Národního týdne manželství. Opět nás čeká velmi nabitý program, kde věříme, že si každý najde to své.

Začínáme v pondělí 13. února slavnostním zahájením a to od 17 hod. ve společenském sále ŠK. Na úvod vystoupí Radek Chvosta,
který v pozici místního zastupitele oddává. Spolu s námi se zamyslí nad důležitostí manželského svazku a poté budeme pokračovat besedou s architektem a hercem divadla Sklep Davidem Vávrou. Ve čtvrtek se můžete těšit na zábavný seminář na téma Role muže a ženy v dnešním světě. Přednášet budou manželé Satoriovi. Relaxační večer se Štěpánkou nás čeká v pátek. Pozor! Akce je určená pouze pro naše drahé polovičky. Na nás bude pohlídat děti a udělat dobrou večeři :-). Týden zakončíme v neděli slavnostní bohoslužbou, v níž nám kazatel Apoštolské církve Strakonice Ramil Šambazov dá recept na to, jak mít dobré manželství.
 
Chcete vědět, jak přemýšlejí muži a co je blízké ženám? Tak zhlédněte velmi zdařilou českou komedii Svatební cesta do Jiljí. Vřele doporučujeme :-).
 
 
Bližší informace o samotné projektu najedete na http://www.tydenmanzelstvi.cz/
 
 
 
Za pořadatele Martina a Pavel Gerčákovi
Mana, Apoštolská církev
Lidická 194, Strakonice
 
 
 
s.n.